Sponsor Bağlantılar
SPONSOR


Demy Kimdir


44323
2011’de Midenistis grubunun ‘Mia Zografia’ adlı şarkısındaki vokaliyle ilk kez profesyonel müzik hayatına adım attı. Şarkı kısa zamanda ülkesi Yunanistan ve Kıbrıs’ta ses getirdi.

Şarkı, 2012’de düzenlenen MAD Video Müzik Ödülleri’nde “Yılın En İyi Hip Hop Klibi” ve “Yılın Düeti” kategorilerinde ödül aldı.

2012’nin haziran ayında yayınladığı “Poses Hiliades Kalokairia” adlı şarkısı kısa zamanda iTunes Yunanistan listesinde 1 numaraya yükseldi.

Aynı yıl içinde Playmen grubunun “Fallin” adlı şarkısına vokaliyle eşlik etti. Şarkıyı Playmen grubuyla 28 Temmuz 2012’de Rusya’nın başkenti Moskova’daki “Europa Plus Live” adlı müzik festivalinde de söyledi. Şarkı, Rusya’da da kısa zaman içerisinde beğeni topladı.

Yılın son aylarında ilk stüdyo albümü “#1” i Panik Records etiketiyle yayınladı

Atina’da doğup büyüdü. Annesi Elena Boubouli ‘Masterlingua’ adlı Yunan-Amerikan okulunun sahibi, babası Epaminondas Papadeas ve kız kardeşi Romy Papadea ise ‘Papadeas’ adlı hukuk bürosunda avukatlık yapıyor. Müzik eğitimine 5 yaşında piyano eğitimi alarak başladı.

Babası ve kız kardeşi gibi avukat olmak istediği için hukuk fakültesine gitmeye karar verdi. Üniversite döneminde bir yandan da müziğe profesyonel olarak ilk adımlarını attı.
Kategori
: Biyografiler
Yazar
: Admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR